Daně, vedení účetnictví

NAŠIMI REGIONY JSOU PRAHA, BEROUN, KLADNO A OKOLÍ.

Specializujeme se převážně na živnostníky, malé a střední organizace, družstva a společenství vlastníků, přičemž svým klientům nabízíme:

 

ÚČETNICTVÍ – pro ŽIVNOSTNÍKY, MALÉ A STŘEDNÍ FIRMY

Předmětem poskytovaných služeb je vedení účetnictví různého rozsahu ZA VELMI PŘÍZNIVÉ CENY, přičemž malý ani větší rozsah a počet dokladů pro nás není problém. Pro vedení agend využíváme průběžně aktualizovaný účetní software tak, aby odpovídal platné legislativě. Součástí poskytnutých služeb je zpracování daňových přiznání.

 

MZDOVÉ ÚČETNICTVÍ

Předmětem poskytovaných služeb je vedení mzdové a personální agendy zaměstnanců klienta.

 

DAŇOVÁ EVIDENCE, ZPRACOVÁNÍ DAŇOVÝCH PŘIZNÁNÍ

Předmětem poskytovaných služeb je vedení daňové evidence různého rozsahu ZA VELMI PŘÍZNIVÉ CENY, přičemž ani malý počet dokladů pro nás není problém. Pro vedení agendy využíváme průběžně aktualizovaný software tak, aby odpovídal platné legislativě. Součástí poskytnutých služeb je zpracování daňových přiznání a ročních výkazů pro ZP a SP.

 

ÚČETNICTVÍ SVJ, BYTOVÝCH DRUŽSTEV

Zaměřujeme se na vedení účetnictví společenství vlastníků, bytových domů, bytových i jiných družstev, i s menším počtem jednotek a položek.  Poskytované služby zahrnují kromě samotného účtování také kontrolu věcné a účetní správnosti a úhradu faktur a jiných dokladů nebo plnění ze smluv nebo sledování salda účtů pohledávek a úhrad.

 

Aktuální ceník služeb je k dispozici pod hlavním menu “Ceníky“.


Rádi Vám zašleme nabídku na míru

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva