Správa nemovitostí

NAŠIMI REGIONY JSOU PRAHA, BEROUN, KLADNO A OKOLÍ.

Nabízíme bytovým družstvům a společenstvím vlastníků jednotek  (SVJ) nejen služby spojené se zpracováním účetnictví a podkladů pro daňové výkazy, samotné zpracování  účetnictví, vyúčtování a předpisy služeb, ale i rozšířené služby související s ekonomikou domu – administrativní zajištění podkladů pro rozhodování výboru nebo představenstva, zpracování podkladů pro investice do renovace a údržby domu, zajištění realizace celkové rekonstrukce domu včetně návrhu způsobu financování, provádění administrativní přípravy výběrových řízení na dodavatele prací v domě, apod.

 

Rozsah nabízených služeb dokážeme vždy přizpůsobit individuálním potřebám konkrétního domu. Naší předností je osobní přístup a možnost přizpůsobit se časovým potřebám představenstva nebo výboru. Zaměřujeme se i na menší družstva a společenství, abychom svým osobním přístupem a kvalitními službami zajistili při správě domu dlouhodobou spolupráci a péči řádného hospodáře.

 

Služby nabízíme v celé šíři správy domu, jednotlivé soubory činností lze sjednat samostatně, příp. rozsah sjednaných služeb v průběhu spolupráce doplňovat, abychom tak lépe vyhověli konkrétním požadavkům domu. Činnosti mohou zahrnovat:

 

  • vedení a zpracování účetnictví domu
  • evidence vlastníků, nájemců
  • předpisy a vyúčtování nájmů a záloh služeb
  • evidence a správa technické dokumentace a technická údržba
  • činnost domovníka
  • analýza hospodaření domu (rozbor stavu financí a ekonomiky domu)
  • účast na jednáních výboru nebo představenstva
  • další služby

 

CENÍK základních služeb naleznete na našich stránkách v sekci “Ceníky“.

Jako nadstandardní služby je možné zajistit také přípravu výběrových řízení na opravy, ekonomický „dohled“ nad realizací oprav a rekonstrukcí, zpracování rozpočtů a další služby.

KOMPLETNÍ NABÍDKU těchto služeb RÁDI projednáme.

 

PROHLÁŠENÍ VLASTNÍKA, dokumenty a metodiky bytové správy:

Samostatný okruh tvoří služby v oblasti rozšířených administrativních služeb a konzultací, spojených se správou bytového domu a účetnictvím SVJ nebo družstev.

Komplexní služby nabízíme v oblasti zpracování Prohlášení vlastníků budovy (a to nejen pro bytové domy, ale i pro rodinné domy a malá družstva).

Dále pak nabízíme i pomoc s přípravou návazných smluv k převodu vlastnictví k bytovým jednotkám, příprava a organizace členských schůzí nebo shromáždění společenství.

Vypracujeme pro klienta prohlášení vlastníků a zajistíme jeho vložení na Katastr nemovitostí. Připravíme znění smluv k převodu bytových a nebytových jednotek do vlastnictví a provedeme klienta celým procesem změny vlastnictví.

Další samostatný okruh tvoří služby spojené s přípravou metodik a směrnic pro správu domu a vedení účetnictví, revize předchozí dokumentace a další služby.


Rádi Vám zašleme nabídku na míru

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva