O FIRMĚ

FIRMA EX-TRADE, spol. s r. o.

Naše společnost sídlí v Praze, v současnosti však působí nejen v Praze, ale i ve Středočeském kraji, nejvíce v oblasti Berounska a Kladna a okolí Prahy.

 

Společnost byla ZALOŽENA JIŽ V ROCE 1992 se zaměřením na oblast nákupu a prodeje zboží.

Od roku 2000 jsme jejími hrdými majiteli my, bratr a já. Původní okruh obchodních činností jsme přesunuli do oblasti poskytování služeb, se zaměřením na ekonomiku podniku.

 

ROZŠÍŘILI JSME SLUŽBY DO OBLASTI PORADENSTVÍ PRO FIRMY SE ZAMĚŘENÍM NA ORGANIZAČNÍ, EKONOMICKÉ A FINANČNÍ ŘÍZENÍ FIREM, VČ. KRIZOVÉHO ŘÍZENÍ A JEJICH RESTRUKTURALIZACI; A DO OBLASTI KONZULTANTSKÉ ČINNOSTI V SYSTÉMU HELIOS GREEN.

NAVÁZALI JSME POSKYTOVÁNÍM ÚČETNÍHO PORADENSTVÍ I SAMOTNÉHO VEDENÍ ÚČETNICTVÍ FIRMÁM I ŽIVNOSTNÍKŮM.

PŮSOBNOST NADÁLE ROZŠIŘUJEME O SLUŽBY PRO BYTOVÉ DOMY – VEDENÍ ÚČETNICTVÍ A EVIDENCÍ PRO SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ, BYTOVÁ A JINÁ DRUŽSTVA, BYTOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ A ČINNOSTI SPOJENÉ SE SPRÁVOU NEMOVITOSTÍ.

 

——————————————————————————————————————————————-

ZCELA NOVOU OBLASTÍ, KTERÉ SE VĚNUJEME, JE PROJEKT “POZNÁVÁME S DĚTMI”, jehož základním cílem jsou dětské výpravy za poznáním okolí, městskými, historickými i přírodními zajímavostmi.

Veškeré činnosti provádíme s vysokým pracovním nasazením, osobním a profesionálním přístupem. Naším cílem je spokojený klient, ať je malý nebo velký.

 

Za společnost: spolumajitelka Renata Richterová

 


Rádi Vám zašleme nabídku na míru

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva