Účetnictví SVJ a bytových domů

Účetnictví bytových domů (družstva a SVJ)

Zaměřujeme se na správné zpracování účetnictví bytových domů, SVJ a bytových družstev i jiných vlastníků nemovitého majetku pro účely výkazů a daňových přiznání domu.

Základem je vedení a zpracování účetnictví domu a evidence vlastníků, nájemců, včetně předpisů a vyúčtování nájmů a záloh služeb s dopadem do účetnictví.

Při převzetí evidence provádíme revizi stávajícího stavu účetnictví předchozích období k zajištění celkového věrného obrazu skutečnosti, příp. nabízíme i provedení doúčtování potřebných účetních operací, zvláště v oblasti pohledávkovo-závazkových účtů.

Jednotlivé soubory činností lze sjednat samostatně, příp. rozsah sjednaných služeb v průběhu spolupráce doplňovat, abychom tak lépe vyhověli konkrétním požadavkům domu nebo vlastníka.

Naší předností je osobní přístup a možnost zohlednit časové možnosti představenstva nebo výboru. Zaměřujeme se i na menší družstva a společenství, i jednotlivce a s.r.o. a preferujeme dlouhodobou spolupráci, k čemuž přispíváme svým osobním přístupem a kvalitními službami.

CENÍK základních služeb naleznete na našich stránkách v sekci “Ceníky“.

KOMPLETNÍ přehled služeb s Vámi rádi projednáme, kontaktujte nás pomocí formuláře, emailem, telefonicky.

NAŠIMI REGIONY JSOU PRAHA, Beroun a další vybrané regiony Středočeského a Západočeského kraje.


Rádi Vám zašleme nabídku na míru

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva