CENÍKY

CENÍKY ODBORNÝCH SLUŽEB:

V níže uvedených odkazech je obsažen ceník námi nabízených služeb v oblasti účetnictví podnikatelům nebo správy domu a jeho účetnictví. Hlavním rysem naší cenové politiky je transparentnost stanovení ceny.

A. služby pro SVJ a družstva:

 EX_ceník – služby pro SVJ a družstva_07102016

Výhodu našeho ceníku spatřujeme hlavně v jeho přehlednosti, cenu stanovíme podle počtu jednotek a sazby za jednotku.

Navíc je v ceníku nabídka jednak standardních služeb, i služeb doplňkových. Oproti konkurenci nabízíme také rozšíření našich služeb o analýzu hospodaření domu, účast na jednáních představenstva nebo výboru.

Ceník obsahuje i samostatnou oblast týkající se přípravy Prohlášení vlastníka a prací s tím spojených.

CENY NAŠICH SLUŽEB JSOU STANOVENY JIŽ OD 26 KČ ZA JEDNOTKU, U ÚČETNICTVÍ OD 99 KČ, požádejte nás o kalkulaci ceny, rádi ji připravíme a zkonzultujeme s Vámi její strukturu.

B. služby podnikům:

 EX aktuální ceník – podniky_01012017

Výhodou ceníku je stanovení ceny na základě počtu prvotních dokladů. Doklad prochází totiž v rámci účetnictví i daňové evidenci více agendami a v každé zanechá svou stopu ve formě několika řádků (položek) v účetním deníku. Pro účely malých objemů dat v rámci roku jsou v ceníku vyčleněny speciální soubory služeb se zvýhodněnou cenou.

Ceníková cena za doklad např. 35 Kč tedy odpovídá hodnotě 17,5 Kč za položku účetního deníku; u plátců DPH cena za doklad 46 Kč tedy odpovídá hodnotě 15,5 Kč za položku, tedy ceny velmi příznivé.

Cena obsahuje také rozpočítanou sazbu za zpracování daňových přiznání daně z příjmů nebo daně z přidané hodnoty. Proto i zde je celkem jednoznačně definovaná cena sjednávané služby.

Druhá část ceníku pak obsahuje další služby spojené s účetnictvím, evidencí firemního majetku a zásob, mzdami, poradenstvím nebo zpracováním odborných dokumentů.

Jsme připraveni předložit kalkulaci ceny – neváhejte o ni požádat.

 


Rádi Vám zašleme nabídku na míru

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva